Omlouváme se, stránky jsou momentálně v rekontrukci. Děkujeme za pochopení.

Jak nakupovat

- Pokud jste si vybrali elektrokolo v našem eshopu a máme ho skladem, můžete si jej ihned odvézt.  Všechna vystavená elektrokola, jsou připravena k okamžitému použití.

 

- U elektrokol z katalogu na objednávku, termín předání závisí na termínu dodání konkrétní značky elektrokol. Většinou se jedná o 3-5 dní.

 

- Elektrokolo, Vám vždy předáme připravené k okamžitému použití tj. plně nabité, zkontrolované veškeré komponenty a s vyplněnou technickou dokumentací.

 

- Pokud nemáte elektrokolo jak převézt domů, zdarma Vám ho odvezeme v okruhu 30km od našeho showroomu.

 

- Jestliže kupujete elektrokolo prostřednictvím našeho e-shopu s dodáním přepravní společností, elektrokolo Vám příjde na adresu dodání složené v přepravní krabici, zkontrolované a vyladěné. Jediné co musíte udělat, namontovat přední kolo, našroubovat šlapátka a řídítka a vyrazit na první jízdu.

 

- Každé elektrokolo má v ceně zahrnutou garanční prohlídku, kterou je doporučeno dodržet z důvodu udržení záruky.   Tato se provádí v našem servisu, a to po ujetí cca 150-200km.

 

- Půjčili jste si elektrokolo a rozhodli jste se pro koupi? Odečteme Vám cenu za zapůjčení z pořizovací ceny elektrokola.